.
.
.
.

فواید (فوائد)آلبالو-مضرات البالو

پرتال آکاايران سايت خبرگزاری آکا بخش مقالات سلامت قسمت خواص سبزیجات-خواص میوه ها سبزیجات و سلامت- فواید (فوائد)آلبالو

آلبالو ، مسکن تشنگی است و شربت آلبالو بهترین دارو برای افرادی است که عطش فراوان دارند.هسته آلبالو ، ضد اسهال و قابض خوبی است و ضد فشار خون نیز میباشد .آلبالو ، ضد مواد صفراوی ، ضد حالت تهوع و ضد سنگ کلیه است .آلبالو ، اشتها آور بسیار خوبی است .

[categoriy],خواص آلبالو ,خواص دارویی آلبالو ,فواید آلبالو

خواص سبزیجات,خواص آلبالو ,خواص دارویی آلبالو ,فواید آلبالو ,خاصیت آلبالو ,آلبالو در طب سنتی ,فواید درمانی آلبالو ,مضرات آلبالو ,فوائد آلبالو , آلبالو ,طب سنتی ,خواص آلبالو ,خواص آلبالو جات , خواص آلبالو در طب سنتی ,فواید آلبالو در طب سنتی

ضماد و مرهم آلبالو برای باز شدن رنگ رخسار و چهره موثر و مفید است.مصرف آلبالو برای گرم مزاجان و مبتلایان به فشار خون و افرادی که چربی زیادی در شکم دارند سودمند است .مصرف آلبالو برای افرادی که خارش پوستی دارند موثر و مفید است .

آلبالو خواص گیلاس را دارد و مصرف آن ، اعصاب را آرامش میدهد ، ولی در هر حال نباید در مصرف آن زیاده روی کرد.آلبالو برای سوء هاضمه های لجوج بسیار مفید است . آلبالو میوه ای نرم کننده (ملین ) است .
مصرف چند روز متوالی شربت یا مربای آلبالو برای معالجه نارسائی های کبد مفید است .شربت یا مربای آلبالو در معالجه التهاب و ورم معده و روده موثر است.


برچسب ها:
خواص آلبالو
.
خواص دارویی آلبالو
.
فواید آلبالو
.
خاصیت آلبالو
.
آلبالو در طب سنتی
.
فواید درمانی آلبالو
.
مضرات آلبالو
.
فوائد آلبالو
.
آلبالو
.
طب سنتی
.
خواص آلبالو
.
خواص آلبالو جات
.
خواص آلبالو در طب سنتی
.
فواید آلبالو در طب سنتی
.
.

مروری برگذشته

.
.
.
.
.
.
.