.
.
.
.

خواص آلبالو برای بی ‌خوابی - آکا

پرتال آکاايران سايت خبرگزاری آکا بخش مقالات سلامت قسمت خواص سبزیجات-خواص میوه ها سبزیجات و سلامت- خواص آلبالو برای بی ‌خوابی

سلامت - پزشکی - خواص آلبالو برای بی ‌خوابی

پژوهشگران در یک تحقیق جدید دریافته ‌اند که آلبالو برای درمان بی‌ خوابی مفید است. بنابراین اگر به سختی می ‌خوابید، با خوردن این میوه راحت ‌تر به خواب خواهید رفت.

 

[categoriy],خواص آلبالو ,خواص دارویی آلبالو ,فواید آلبالو

خواص سبزیجات,خواص آلبالو ,خواص دارویی آلبالو ,فواید آلبالو ,خاصیت آلبالو ,آلبالو در طب سنتی ,فواید درمانی آلبالو ,مضرات آلبالو ,فوائد آلبالو , آلبالو ,طب سنتی ,خواص سبزیجات ,خواص آلبالو جات , خواص آلبالو در طب سنتی ,فواید آلبالو در طب سنتی

 

به گزارش سرویس بهداشت و درمان ایسنا، بر اساس یک پژوهش جدید آلبالو می ‌تواند الگوهای خواب را در بدن تنظیم کند و از این نظر، تاثیر شگفت انگیزی دارد.

محققان دریافته‌اند که این میوه حاوی مقادیر قابل ملاحظه‌ای ملاتونین است و وجود هورمون ملاتونین نیز برای داشتن یک خواب آرام ضروری است.

 بر اساس این گزارش، هورمون ملاتونین در مغز ساخته می ‌شود و روی فاکتور خواب تاثیر گذار است. این یافته، حاصل تحقیقات پژوهشگران مرکز علوم بهداشتی دانشگاه تگزاس است.

 این پژوهشگران می ‌گویند: خوردن یک مشت آلبالو میزان ترشح ملاتونین را در خون افزایش می ‌دهد و بنابراین الگوهای طبیعی خواب را در بدن بهبود می‌ بخشد که در عین حال این فرایند به طور بالقوه مزایای دیگری نیز برای حفظ سلامت بدن و روان در پی دارد.
 تبیان


برچسب ها:
خواص آلبالو
.
خواص دارویی آلبالو
.
فواید آلبالو
.
خاصیت آلبالو
.
آلبالو در طب سنتی
.
فواید درمانی آلبالو
.
مضرات آلبالو
.
فوائد آلبالو
.
آلبالو
.
طب سنتی
.
خواص سبزیجات
.
خواص آلبالو جات
.
خواص آلبالو در طب سنتی
.
فواید آلبالو در طب سنتی
.
.

مروری برگذشته

.
.
.
.
.
.
.