سلامتطب سنتی و گیاهان داروییشرکت داروسازی باریج اسانس در سومین نمایشگاه ایران فارما

شرکت داروسازی باریج اسانس در سومین نمایشگاه ایران فارما از شش محصول جدید دارویی گیاهی خود رونمایی کرد.این 6 محصول شامل: اسپری تقویت مو و ابرو باریج، کرم ضد آفتاب باریج، شربت کاف استاپ باریج، قرص گلوکوهرب باریج، کپسول وینیسین باریج و قرص های سنس باریج می‌باشند شرکت داروسازی باریج اسانس به عنوان اولین شرکت دانش بنیان ثبت شده در ایران با هدف توسعه فرهنگ سلامت در زمینه تولید داروهای گیاهی، طب سنتی و فراورده‌های آرایشی-بهداشتی فعالیت می کند..

محصولات باریج اسانس

شربت کاف استاپ باریج یک اکسپکتورانت و ضد سرفه گیاهی برای کودکان اولید شده است.  اسانس آویشن نه تنها یک اکسپکتورانت و ضد سرفه گیاهی قوی است بلکه نقش آنتی بیوتیکی نیز دارد. عصاره برگ عشقه هم در بیماران مبتلا به مشکلات تنفسی توام با سرفه‌های خلط‌دار دارای اثرات رقیق کننده خلط و گشاد کننده راه های هوایی است طی تحقیقات به عمل آمده کودکان مبتلا به اسم خفیف کنترل نشده علی رغم درمان منظم با داروهای استنشاقی از اضافه کردن عصاره عشقه به درمان های رایج سود زیادی می‌برند.

شربت کاف استاپ باریج با فرمولاسیون خاص و اتکا به روش‌های نوین داروسازی و نوآور در عصاره‌گیری و تهیه اسانس، طراحی و به بازار عرضه شده است. شربت کاف استاپ فاقد طعم دهنده مصنوعی می باشد.

کرم‌های ضدآفتاب باریج اولین کرم ضدآفتاب گیاهی تولید شده در ایران است. این کرم‌ها در دو گروه خشک تا نرمال و نرمال تا چرب و در سه نوع کرم‌های پودری روشن، کرم‌های پودری تیره و بی رنگ تولید شده است. کرم‌های ضد آفتاب مخصوص پوست‌های خشک تا نرمال حاوی روغن آرگان می‌باشد که در رفع رنگ دانه های ناشی از نور موثر می‌باشد. آلوئه ورا به عنوان روشن کننده پوست و رطوبت رسان در این گروه از محصول استفاده شده است. کرم‌های ضد آفتاب نرمال تا چرب حاوی اسانس درخت چای می باشد که ضدالتهاب، ضد میکروب و درمان کننده آکنه است و پوست را در برابر اشعه ماورا بنفش حفظ می کند. ترکیبات معدنی و ویتامین E و B5 در کنار رطوبت رسان‌ها و ترکیبات نرم کننده و ضد التهاب های گیاهی از مزایای این محصول می‌باشد.

اسپری تقویت مو و ابرو باریج حاوی اسانس رزماری، روغن فندوق و همچنین گیاهانی است که در طب سنتی و طب گیاهی برای تقویت مو و ابرو مفید است. ویتامین E استخراج شده از فندوق که در این فرآورده استفاده شده است، برای جلوگیری از ریزش مو و رشد مجدد موهای زائد بسیار کاربرد دارد. از ویژگی های این محصول می توان به شکل دارویی آن که به صورت اسپری می باشد و استفاده از محصول را برای مصرف کننده راحتتر می کند اشاره کرد.

از حدود 26 گونه گياهي مورد استفاده در درمان ديابت، گردو، علف‌شور، زيتون و گزنه قوياً توصيه شده‌اند لذا در فرمول گلوکوهرب باریج از عصاره اين گياهان استفاده شده است. ايمني مصرف عصاره اين گياهان بواسطه استفاده طولاني مدت آنها در قرون متمادی مشهود است.

فرمولاسیون ویژه با 3 اثر درمانی از مزایای خاص این محصول می باشد. گلوکوهرب باریج علاوه بر اثرات كاهش‌دهنده قند خون، هم زمان باعث کنترل  فشار خون و چربي خون نیز  می شود.

کپسول وینیسین باریج  موثر در درمان واریسهای سطحی وعمقی و نیز نارساییمزمنوریدی می باشد که ازجمله مواد موثره کلیدی شاه بلوط هندی ودانه انگور در فرمولاسیون آن استفاده شدهاست. در کارآزمایی های بالینی صورت گرفته به خوبی نشان داده شده است که عملکرد وریدها،مویرگها وسیستم گردش خون با کپسول وینیسین باریج، بهبود چشمگیری داشته است.

ضمن انکه فرمولاسیون ویژه باریج در این محصول موجب استحکام وریدها وجلوگیری ازنشت مایع به خارجازعروق خون یودرنتیجه پیشگیری ازبروزورم اندام میگردد.

مصرف فراورده طبیعی حاوی ال - آرژنین و خارخسک و جینسنگ در مردان دچار اختلال نعوظ ، نشان داده است محصول های سنس باریج با اتکا بر فرمولاسیون ویژه و روش فرآوری آن، درمان مناسبی بوده و می تواند به عنوان اولین انتخاب مکمل سلامتی با حداقل مصرف در یک دوره 3 ماهه بدون وجود هیچگونه عارضه جانبی به کار رود.

 

Image result for ‫باریج اسانس‬‎
تبلیغات