می خواهیم در این مطلب یک معجون فوق العاده به شما معرفی کنیم که با بیماری ها مقابله می کند. شاید خیلی از شما، از شگفتی های ترکیب سه ماده ی عسل و سرکه و سیر شنیده باشید. اما شاید ندانید به چه میزان این مواد را باید با هم ترکیب کنید تا بهترین نتیجه را ببینید. فقط کافی است چند دقیقه با دکتر سلام، به مطالعه ی این مطلب بپردازید و به جنگ بیماری ها بروید.

در کنار داروهایی که توسط پزشک برای درمان یک بیماری تجویز می شوند، راه حل های طبیعی مختلفی نیز برای مقابله با بیماری ها وجود دارند که در برخی موارد ضرر کمتری برای سلامت کلی بدن انسان در مقایسه با داروهای شیمیایی دارند.

ترکیب شگفت انگیز سیر، عسل و سرکه سیب یکی از این روش های درمانی طبیعی است که می تواند به مقابله با بیماری های مختلف کمک کند. این ترکیب طبیعی خطری برای انسان ایجاد نمی کند و استفاده از آن امن محسوب می شود.

این ترکیب قدرتمند می تواند به تقویت سیستم ایمنی، کاهش فشار خون و سطوح کلسترول بد کمک کند. همچنین از آن می توان در درمان درد مفاصل، آرتریت، نقرس، سرماخوردگی و عفونت ها نیز بهره برد.

مواد تشکیل دهنده:

10 حبه سیر

یک فنجان سرکه سیب

یک فنجان عسل

دستورالعمل:

ابتدا حبه های سیر را پوست کنده و آنها را در دستگاه مخلوط کن مخلوط کنید. سپس عسل و سرکه سیب را به سیر اضافه کرده و با دور تند دستگاه به مدت 15 ثانیه همه مواد را با هم ترکیب کنید. پس از آماده شدن، این ترکیب را در یک ظرف شیشه ای ریخته و به مدت 5 روز در یخچال نگهداری کنید.

نحوه استفاده:

پس از آن که صبح از خواب بیدار شدید، دو قاشق چایخوری از این ترکیب را پیش از صبحانه مصرف کنید. البته آن را به صورت مستقیم مصرف نکنید و در یک لیوان آب مخلوط کنید تا بر قدرت اثر آن افزوده شود.

عصر ایران
.

منبع : hidoctor.ir