درمان خانگی تعرق زیاد با نشاسته ذرت

درمان خانگی تعرق زیاد با نشاسته ذرت

روی خط خبرگزاری ها, طب سنتی

چای سبز باعث افزایش میزان فعالیت متابولیسمی بدن و نیز دفع چربی ها و مواد سمی از روده شده و نوشیدن روزانه ۲ تا ۳ فنجان چای سبز باعث کنترل تعرق بدن می شود.
نشاسته ی ذرت
قدرت پودر نشاسته ی ذرت در جذب عرق باعث جلوگیری از تراوش آن از بین لباستان می شود. پس از حمام٬ می توانید این پودر را روی نقاطی که در معرض تعرق هستند بمالید. حواستان باشد که بعد از خشک کردن کامل بدن این کار را انجام دهید.

درمان خانگی عرق کردن زیاد با جوش شیرین
یک قاشق جوش شیرین با یک فنجان آب در شب می تواند میزان تعرق زیاد شما را کم کند. جوش شیرین دارای خاصیت جذب زیاد بوده و می توانید آن را بر روی نقاطی که زیاد عرق می کند بمالید.

کریستال نمک
نمک دارای خاصیت آب زدا بوده و باعث کم شدن فعالیت غدد عرق ساز می شود. وقتی از حمام آمدید٬ بگذارید بدن تان به طور کامل خشک شود، سپس مقداری کریستال نمک را روی بدن تان به قدر لازم بمالید. تأثیر هر بار مالیدن برای کل روز کافی است.
درمان خانگی عرق ریزی زیاد با لیمو
مالیدن لیمو روی پوست عرق کرده نیز راه دیگری برای خشک ماندن و بوی خوب دادن است. با این حال، بوی اسیدی لیمو ممکن است برای تمام بدن ها مناسب نباشد، خصوصا در بعضی از افراد قاطی شدن این بو با بوی عرق چندان خوشایند نیست. هر وقت لازم دیدید یک قاچ از آن را به شکل دایره ای روی نقاطی که عرق می کند بمالید.
الودکتر

.

منبع : pezeshk.us