نسخه ای طبیعی برای درمان پی ام اس در زنان

نسخه ای طبیعی برای درمان پی ام اس در زنان

طب سنتی

پی ام اس در زنان یا همان سندرم قبل از قاعدگی که یکی از مشکلات جدی جسمی دختران بعد از بلوغ است را با استفاده از مواد و داروهای گیاهی می توان درمان کرد.
نسخه ای طبیعی برای درمان پی ام اس در زنان یا همان سندرم قبل از قاعدگی

پی ام اس در زنان یا سندروم قبل از قاعدگی چیزی است که خانم ها هر ماه از آن رنج می برند، سندرم قبل از قاعدگی تنها تغییرات خلق وخو و سردرد نیست بلکه می تواند حالت تهوع ،نفخ و دل درد ،زیاد شدن اشتها باشد ،در این بخش از نمناک راه هایی را برای کنترل و درمان این سندرم ماهانه پیشنهاد میکنیم که برگرفته از روش های خانگی و طبیعی است.
درمان پی ام اس در زنان با زنجبیل

زنجبیل یک ماده طبیعی برای درمان دردهای قاعدگی است وعادت ماهانه را تنظیم و گرفتگی و درد های شکمی ابتدای قاعدگی را تسکین میدهد، زنجبیل را می توانید درچای و یا در آب بجوشانید و صاف کرده و گرم بنوشید.
روغن اسطوخودوس مخصوص تسکین پی ام اس در زنان

روغن اسطوخودوس بسیار در تسکین درد مفید است، این روغن را می توانید در آب گرم حمام بریزید و با قرار گرفتن در آن دردهای عضلانی استرس را کاهش دهد. اسطوخودوس علاوه بر آرام بخشی بوی خوبی دارد و سردرد را نیز آرام میکند.
دارچین ادویه تسکین پی ام اس در زنان

دارچین خاصیت ضد التهابی دارد نفخ و گرفتگی عضلانی را درمان میکند، رایحه خوبی که دارچین دارد حال خوبی به شما میدهد .وقتی تاخیر در قاعدگی دارید یا دچار سندرم قاعدگی شده اید شیر دارچین بنوشید.
بذرکتان رفع کننده عوارض پی ام اس در زنان

همه ی ما می دانیم بذر کتان حاوی امگا 3 فراوانی است که در کاهش سندرم های قاعدگی مثل افسردگی ،عصبانیت ،نفخ و مشکلات تنفسی موثر است ؛برخی از خانم ها در دوران قاعدگی دچار یبوست میشوند بذرکتان حاوی فراوانی فیبر است واز این عارضه جلوگیری میکند.
سرکه سیب و سیر برای پی ام اس در زنان

سرکه سیب و سیر در درمان انواع دردها مثل کاهش نفخ گرفتگی عضلانی سردرد خارش خستگی مفید است.
چای سبز گرم برای زمان بروز پی ام اس در زنان

هیچ چیز به اندازه یک فنجان چای سبز گرم سندرم قاعدگی را تسکین نمی دهد چای سبز را جایگزین چای و قهوه کنید و چند روز قبل از قاعدگی شروع به نوشیدن آن کنید کاهش مصرف کافئین به کاهش سندرم قاعدگی کمک میکند.
ماهی سالمون نسخه خوشمزه پی ام اس در زنان

علاوه بر مزه خوبی که دارد حاوی امگا 3 و ویتامین دی است حتما یک هفته قبل از عادت ماهانه به دلیل خاصیت ضد التهابی که دارد بخورید چون دل درد و گرفتگی عضلانی را کاهش می دهد.

.

منبع : pezeshk.us