.
.
صفحه خانگی سلامت مقالات طب سنتی و گیاهان دارویی گیاهی موثر در رفع چین و چروک صورت - آکا
.
.

گیاهی موثر در رفع چین و چروک صورت - آکا

پرتال آکاايران سايت خبرگزاری آکا بخش مقالات سلامت قسمت طب سنتی و گیاهان دارویی-داروی گیاهی- گیاهی موثر در رفع چین و چروک صورت

گیاهی موثر در رفع چین و چروک صورت
 
 
 یک متخصص تغذیه گفت: مصرف رازیانه برای سلامت پوست و رفع چین و چروک پوست صورت مفید است و موجب شادابی و طراوت بخشیدن به چهره‌های خسته و گرفته می‌‌شود.
مرتضی صفوی افزود: رازیانه با خواص فراوان دارویی، التیام بخش بسیاری از بیماری‌‌ها از جمله سرفه و سرماخوردگی است.

خواص رازیانه,خواص دارویی رازیانه,فواید رازیانه,[categoriy]


طب سنتی و گیاهان دارویی-داروی گیاهی - گیاهی موثر در رفع چین و چروک صورت

 

 وی گفت: تمام بخش‌های مختلف این گیاه یعنی دانه، برگ و ریشه آن خوراکی است.این گیاه دارویی، سموم بدن را پاک می‌کند، بیماری‌ التهاب دهان را از بین می‌برد.
این متخصص تغذیه اضافه کرد: مصرف رازیانه برای درمان سرماخوردگی و نیز سرفه به خاطر خاصیت خلط‌ آور بودنش مفید است. رازیانه موجب تقویت چشم می‌‌شود، حساسیت‌های چشم را از بین می‌برد و دارای اثرات مهمی بر سلامت پوست است.
صفوی افزود: پاک کننده و ضد عفونی کننده، حفظ خاصیت کشسانی پوست و جوان کردن آن، آرامش بخش، رفع چین و چروک از پوست‌های پیر، شادابی و طراوت بخشیدن به چهره های خسته و گرفته می‌بخشد.
این متخصص تغذیه اضافه کرد: مصرف رازیانه باعث افزایش شیرمادر می‌شود. از دیگر خواص رازیانه می‌توان به ضد درد، ضد اسپاسم، ضد باکتری، ضد ویروس، ضد سم، ضد نفخ، هضم کننده، مقوی قلب، ادرار آور، خلط آور و تسکین گرفتگی عضلات اشاره کرد. 

منبع :isna.ir


برچسب ها:
خواص دارویی رازیانه
.
فواید رازیانه
.
خاصیت رازیانه
.
رازیانهدر طب سنتی
.
فواید درمانی رازیانه
.


.

مروری برگذشته

.
.
.
.
.
.
.