فلزات سنگین را با این ها از بدن بیرون کنید
از بین فلزات سنگین می توان به مس,آهن,کبالت,منگنز,زینک,آلومینیوم,سرب,آرسنیک و غیره اشاره کرد,مشکل زمانی بروز می کند که این فلزات سنگین در بدن ما تجمع کرده و به م

از بین ,فلزات سنگین, سم زدایی, دفع فلزات سنگین,تغذیه سالم زندگی سالم

 

احتمالا در خصوص اثرات منفی ,فلزات سنگین, سم زدایی, دفع فلزات سنگین,تغذیه سالم زندگی سالم

جلبک کلرلا

این جلبک خاصیت

 

گشنیز

این سبزی معطر به سادگی یافت می شود و جزو سبزی های پرطرفدار در بین ایرانی ها است. گشنیز حاوی ویتامین های زیادی به خصوص ویتامین های A، K و همچنین ویتامین های B، C و E می باشد. توصیه می کنیم از هر فرصتی برای مصرف این سبزی معطر استفاده کنید.

 

 

,فلزات سنگین, سم زدایی, دفع فلزات سنگین,تغذیه سالم زندگی سالم

سیر

سیر یک ماده ی غذایی با خواص درمانی فوق العاده است که برای مقابله با بیماری های زیادی مورد استفاده قرار می گیرد. ترکیبات سیر تمیزکننده و ضدعفونی کننده هستند و هر نوع سم و ترکیب زاید را از بدن دفع می کنند. اگر می خواهید بدنتان را از شر فلزات سنگین خلاص کنید سیر را به برنامه ی غذایی تان اضافه کنید. می توانید با مشورت با پزشک از مکمل های سیر نیز استفاده کنید.

 

منیزیم

منیزیم جزو مواد معدنی مفیدی است که برای دفع سموم و فلزات سنگین از بدن موثر عمل می کند. توصیه می کنیم مواد غذایی سرشار از این ماده ی معدنی را وارد برنامه ی غذایی تان بکنید و در صورت نیاز از مکمل های آن نیز استفاده کنید.

توجه داشته باشید که مواد غذایی و مکمل های اشاره شده باید به صورت روزانه و به مدت حداقل 3 ماه استفاده شوند. در طول این دوره امکان دارد که برخی از علائم سم زدایی مانند درد، اسهال یا حتی آکنه نیز بروز کند. اما این موارد ناشی از دفع سموم از بدن است و به مرور و با مصرف بیشتر آب از بین خواهند رفت.

علاوه بر موارد گفته شده لازم است که از یبوست جلوگیری کنید. چون در این صورت دفع فلزات و سموم بدن مشکل خواهد شد. به همین دلیل لازم است که دوره ی سم زدایی از بدن و دفع فلزات سنگین را زیر نظر پزشک انجام دهید.

 

فاطمه مهدی پور

منبع : tebyan.net

منبع : بخش سلامت آکاایران
برچسب :