یک ترکیب خوراکی فوق العاده برای چاق شدن صورت
در وعده‌های غذایی به ویژه وعده شام سالاد کاهو و جوانه گندم بگنجانید و تاثیر آن را بر افزایش نشاط و شادابی صورت و پر شدن و چاق به نظر رسیدن آن ببینید

جوانه گندم برای چاقی صورت ، طریقه مصرف و تجربه مصرف کنندگان - خرید از مطهر  نشان

آکاایران: با داشتن صورتی چاق هر فردی می تواند جوان تر از سن خود به نظر برسد و بیشتر افراد به دنبال راهکارهایی هستند که بتوانند در مدت زمان کوتاهی صورت شان را چاق کنند. توجه داشته باشید که برای چاقی صورت بهتر است از روش های طبیعی استفاده کنید زیرا انجام روش های غیر طبیعی چاقی صورت مانند بوتاکس و تزریق ژل ممکن است دارای عوارضی باشد ولی با استفاده از روش های طبیعی و خانگی هیچ گونه عوارضی شما را تهدید نمی کند.

 کسانی که دارای صورت های لاغری هستند به دنبال روش هایی برای چاقی صورت خود می باشند. برای اینکه در رژیم کاهش وزن صورتتان تغییر نکند و لاغر نشود پیشنهاد میکنیم که در وعده شام سالاد کاهو و جوانه گندم مصرف کنید و یا بعد از خوردن یک وعده غذایی پودر تهیه شده از جوانه گندم را با ماست ترکیب کنید و ۲ قاشق از آن را بخورید. دقت کنید بیش از حد خوردن ماست و جوانه گندم سبب چاق شدن دیگر نقاط بدن هم می‌شود.

خواص شگفت انگیز جوانه گندم

جوانه گندم به دلیل داشتن ویتامین E و گروه ویتامین‌های B می‌تواند تاثیر زیادی در آبرسانی و افزایش آب میان‌بافتی صورت و پر شدن و چاق به نظر رسیدن آن داشته باشد.

منبع: برترین ها

منبع : بخش سلامت آکاایران
برچسب :