مکمل مگامس ویدر گینر مناسب افزایش وزن
مکمل مگامس ویدر گینر مناسب افزایش وزن است قیمت مکمل مگامس همراه با طریقه مصرف مگامس 4000 در سایت سلامت دات لایف آمده است برای خرید بهترین مکمل افزایش وزن

جو ویدر و بن ویدر دو برادری هستند که آنها را بعنوان موسسان فدراسیون جهانی پرورش اندام میشناسیم. بن ویدر که سال ها ریاست این فدراسیون را برعهده داشت در سال ۲۰۰۸ فوت کرد ولی شرکت ویدر از او به یادگار مانده است، ویدر در شهرت و موفقیت آرنولد شوارتزنگر نقش مهمی داشته است چراکه او بود که آرنولد شوارتزنگر را از اروپا به امریکا آورد و راه موفقیت او را هموار کرد، امروز در این مقاله مکمل مگامس ویدر را به شما معرفی می کنیم.

همانطور که در مقالات قبل سایت سلامت دات لایف به شما گفتیم مکمل گینر برای افزایش وزن استفاده می شوند و مگامس ویدر یک مکمل گینر است و برای افزایش حجم و وزن مناسب است.

مکمل مگامس ویدر گینر مناسب افزایش وزن | سایت سلامت دات لایف

<>
افزیش وزن بدن

مگامس چیست

مگامس ۴۰۰۰ ویدر برای افرادی که به دنبال افزایش وزن هستند مناسب است. مگامس ۴۰۰۰ ویدر در ۲ وزن ۳۲۰۰گرم و ۴۲۰۰گرم تولید می شود که به خریداران این مکمل توصیه می کنیم بالاترین وزن آن یعنی ۴۲۰۰گرم را خرید کنند. چراکه در یک دوره افزایش وزن باید بصورت مداوم و منظم کربوهیدرات و پروتئین را به بدن برسانید و اگر وزن های پایین این مکمل را تهیه کنید خیلی زود مکمل شما تمام می شود و مجدد باید یک مکمل گینر خریداری کنید پس سلامت دات لایف به شما توصیه می کند برای اینکه از نظر مالی زیان نکنید گینر سنگین تر را انتخاب کنید.

مگامس ۴۰۰۰ ویدر ( Weider Giant Mega Mass 4000 )

مکمل غذایی ورزشی مگامس ویدر برای افزایش وزن و عضله سازی مناسب است که از ویژگی های آن درصد کربوهیدرات و پروتئین بالای آن است، این مکمل بدنسازی شامل کالری های بالا و سالم و حاوی جدیدترین فرمول های غذایی است تا بهترین مکمل افزایش وزن و حجم باشد. این محصول حاوی مقدار قابل ملاحظه ای از پروتئین و کربوهیدرات با کیفیت عالی می باشد که با فرمول نوین به افزایش ماهیچه فاقد چربی بدن کمک می کند.

سلامت دات لایف توصیه می کند اگر خواهان اضافه وزن هستید، در کنار تمرینات سخت مگامس ۴۰۰۰ را هم به رژیم خود اضافه نمایید. و فراموش نکنید این مکمل با ورزش کردن و داشتن رژیم غذایی مناسب نتیجه خواهد داد.

,مکمل مگامس, Weider Giant Mega Mass 4000, بدنسازی
<>
مگامس ۴۰۰۰

قیمت مکمل مگامس

قیمت مکمل مگامس ویدر کاندا در وزن ۴.۲کیلو ۲۳۵۰۰۰ تومان و ۳.۲ کیلو ۱۹۵۰۰۰ تومان است. البته امکان دارد برخی مراکز قیمت مگامس ۴۰۰۰ را کمی بالاتر بدهند. مگامس فقط با طعم شکلاتی تولید می شود.

هشدار در مورد مصرف مگامس :

افراد زیر ۱۸ سال مصرف نکنند.

در صورت حساسیت به شیر، بادام، سویا یا تخم مرغ قبل از مصرف یا پزشک مشورت کنید.

بیش از میزان دوز پیشنهادی روی محصول مصرف نکنید.

افرادی که تحت درمان قرار دارند، بیماری خاص دارند یا خانم های باردار فاقد اجازه پزشک مصرف نکنند.

در صورت مشاهده هرگونه علائم حساسیت به پزشک مراجعه کنید.

هشدارهای روی جلد را قبل از مصرف مطالعه کنید.

بهتر است قبل از مصرف با مربی، پزشک و یا کارشناس تغذیه مشورت کنید.

طریقه مصرف مگامس ۴۰۰۰ :

طریقه مصرف مگامس ۴۰۰۰ اینگونه است، ۶ پیمانه از این محصول را با ۶ لیوان (۱۳۶۲ میلی لیتر) شیر ۲% چربی مخلوط کرده و در طول روز میل فرمائید.

سایت سلامت دات لایف تنها به معرفی این محصول براساس اطلاعات ارائه شده شرکت ویدر پرداخته است و مسئولیتی در مورد خرید احتمالی شما ندارد.

سلامت دات لایف راهنمای زندگی سالم

.

منبع : سلامت دات لایف

منبع : بخش سلامت آکاایران
برچسب :