تمسخرهای شوهرش،باعث بزرگترین تصمیم زندگی اش شد! + عکس
داستان زندگی این زن که ریشخندها و تمسخرهای شوهر ، صبرش را تمام کرده بود و بزرگترین تصمیم زندگیش را گرفت می تواند الگوی مناسبی باشد برای کسانی که از اضافه وزن رن

ریشخندها و تمسخرهای شوهرش ، صبرش را تمام کرد و باعث شد این زن بزرگترین تصمیم زندگیش را بگیرد! داستان زندگی این زن می تواند الگوی مناسبی باشد برای کسانی که از اضافه وزن رنج می برند و می خواهند تغییر بزرگ در زندگی خود بدهند. برای مطالعه سرگذشت و تصمیم جنجانی این زن در ادامه مطلب با آکا همراه باشید.

 

زن چاقی که روزانه چندین وعده غذایی میخورد و هیکلی بسیار حجیم و بزرگ داشت عاقبت از دست مسخره کردنهای شوهرش و کنایه های گزنده او خسته شد و از خانه بیرون زد و شوهرش را ترک کرد.

این زن در مدتی که دور از شوهرش بود بیکار ننشست و تصمیم گرفت جواب شوهرش را با شیوه ای عالی بدهد . هنگامی که به خانه بازگشت شوهرش از دیدن او شوکه شده بود و چیزی را که میدید باور نمیکرد . همه چیز باور نکردنی بود.

این زن که یک مادر نیز بود مبتلا به اضافه وزن بود و به همین دلیل همیشه از سوی همسرش تمسخر می‌شد. این زن ۱۲۴ کیلویی روزانه ۵ هزار کالری دریافت می‌کرد و غذایش در طول روز یک وعده سرلاک و دو وعده فست فود و میان وعده‌های متعدد بود.

تمسخر همسر باعث تغییر زندگی این زن چاق شد + عکس

این مادر دو فرزند نمی‌توانست لباس‌های زنانه بپوشد و به همین دلیل همیشه پیراهن‌های مردانه به تن داشت. در سال ۲۰۰۹ در نهایت این زن جوان فیلادلفیایی در نهایت نتوانست تمسخرهای همسرش را تحمل کند و خانه را ترک کرد.

زیر نظر متخصص تغذیه رژیم کم قند گرفت و حدود ۵۸ کیلو وزن کم کرد. چند ماه بعد به همسرش بازگشت. همسر او که در نگاه اول نتوانسته بود او را بشناسد از تعجب شوکه شد.

در حال حاضر آلوینا به دیگر مردم کمک می‌کند وزن کم کنند. او تغذیه سالمی را دنبال می‌کند و توانسته تمام مشکلاتی که در اثر چاقی در او بروز کرده بود را درمان کند.

تمسخر همسر باعث تغییر زندگی این زن چاق شد + عکس

مادر چاق

تمسخر همسر باعث تغییر زندگی این زن چاق شد + عکس

تغییر زندگی این زن چاق

تمسخر همسر باعث تغییر زندگی این زن چاق شد + عکس

کاهش وزن عجیب زن

منبع : بخش سلامت آکاایران
برچسب :