آکاایران: این روز‌ها بیشترین معضل بسیاری از افراد مسئله چاقی است، بعضی از افراد ترجیح می‌دهند به جای تلاش برای بهتر زندگی‌کردن و از راه‌های منطقی به نتیجه رسیدن ره صد ساله را یک شبه طی کنندبرای لاغری و کاهش وزن روش های زیادی وجود دارد یکی از این روش ها، لاغری با دارچین و زنجبیل است.زنجبیل و دارچین دو ادویه با طبع گرم هستند. و هر کدام دارای خواص دارویی فراوان می باشند و وقتی در کنار یکدیگر قرار می گیرند به یک ترکیب عالی تبدیل می شوند. در این مقاله از مجموعه مقالات آکاایران تصمیم داریم طرز تهیه قرص فوق العاده و کاملا سالم و خانگی که با ترکیب دارچین و زنجبیل برای لاغر شدن ساخته میشود را به شما آموزش دهیم. در ادامه مطلب با ما همراه باشید.

 

Image result for ‫زنجبیل و دارچین‬‎

 مصرف ادویه ها از روش های پایین آوردن وزن است که اگر از آن ها درست استفاده کنیم بدون اینکه به سلامتیمان ضرر برسانند موجب رسیدن به تناسب اندام نیز می شوند .می خواهیم طرز تهیه یک نوع قرص لاغری بسیار قوی و موثر در کاهش وزن با ادویه را به شما بیاموزیم پس با ما همراه شوید.

قرص طبیعی افزایش قد

لاغری با زنجبیل و دارچین

یکی از راه هایی که می توانید به راحتی لاغر شوید قرص لاغری زنجبیل و دارچین می باشد. این روش برای تهیه قرص لاغری می باشد که شما می توانید به راحتی این قرص را در منزل تهیه نمایید.

مواد لازم

یک قاشق غذا خوری زنجبیل
یک قاشق غذا خوری زرد چوبه
یک قاشق غذا خوری دارچین
یک قاشق غذا خوری زیره سیاه یا سبز
یک قاشق غذا خوری عسل

bs4

طرز تهیه

همه این مواد خشک را با هم مخلوط نمایید سپس عسل را اضافه کنید تا حالت خمیری پیدا نماید. سپس به چند تکه تقسیم نمایید و اندازه قرص درست کنید و بگذارید خشک شود. برای این که به وزن دلخواه خود برسید در روز 1 الی 2 بار میل کنید این قرص سبب افزایش سوخت و ساز بدن شما می گردد.

نکته ساخت قرص لاغری :

  • در صورت داشتن یبوست یک قاشق پودر سنا هم به مواد خشک اضافه کنید.
  • روزی 1 یا 2 قرص مصرف کنید تا به تناسب اندام برسید .
  • قرص گیاهی تهیه شده با ادویه ، موج افزایش سوخت و ساز و متابولیسم بدن می شود و وزن را کاهش می دهد.