راز موفقیت مرد چاق ژاپنی در ساخت شکمی سیکس پک در 5 ماه!!!
کوچک کردن شکم,كوچك كردن شکم,آب کردن شکم,برنامه سیکس پک شکم,ورزش سیکس پک شکم,تمرینات سیکس پک شکم,آموزش سیکس پک شکم,سیکس پک شکم چیست,رژیم سیکس پک شکم,حرکت سیکس پک

آکاآپ: این در حالی است که یک مرد ژاپنی به نام " Hiiragi Sensei " به دنبال ایجاد تغییرات مهم و اساسی بر روی بدن خود، تصمیم گرفت تا با استفاده از تمرین روزمره و به سبک خودش به تناسب اندام مورد نیازش دست پیدا کند. این شاید در ابتدا کمی خنده دار باشد چرا که شاید به این فکر بیوفتید بدون برنامه تمرینی رسیدن به چنین چیزی محال می باشد. اما این مرد چاق ژاپنی موفق شد با روش ابداعی خود شکم گنده ی خود را در عرض 5 ماه کوچک و شش تیکه کند. برای مطالعه جزییات بیشتر و راز موفقیت این مرد چاق ژاپنی در ادامه مطلب با آکا همراه باشید.

 

داستان معلم جوان دقیقا از ماه مارس آغاز شد که از شکم چاق خود عکس انداخت و آنرا در فضای مجازی به اشتراک گذاشت و دقیقا 5 ماه بعد او تصویر دیگری را در صفحه مجازی اش به اشتراک گذاشت که توانست با حواشی و واکنش های مختلفی روبرو شود و علت اصلی هم نتیجه ای بود که او تنها در 5 ماه به آن رسیده بود!!

راز موفقیت او در طی این 5 ماه چه بود؟! از قرار معلوم او در طول این 5 ماه به گفته خودش تنها و تنها 4 دقیقه تمرین می کرد و با استفاده از تنها 4 دقیقه در طول روز توانست نتیجه جالبی که مشاهده می کنید را بدست آورد و در صفحات مجازی با واکنش های متعددی روبرو شود. Hiiragi Sensei گفت که این روش به او کمک کرد تا از وزن 72 کیلوگرم به 59 کیلوگرم برسد.

این در حالی است که او رژیم خود را با ترکیب غذاهای سالم تر اعم از سبزیجات، گوشت کباب شده، برنج و... استفاده کرد و در عین استفاده از این مواد غذایی و تمرین روزانه 4 دقیقه توانست به تناسب اندام مدنظر خود دست پیدا کند.

 

منبع : بخش سلامت آکاایران
برچسب :