لاغری سریع 25 روش ساده لاغری، روش های لاغری سریع، سریع لاغر شوید
لاغری سریع شکم بدون ورزش و رژیم غذایی برای لاغری و لاغری سریع در یک هفته و لاغری سریع با تردمیل و لاغری سریع بدون ورزش را در آکاایران ببینید

۲۵ تکنیک ساده برای لاغری سریع

آکاایران : لاغری موضوعی است که امروزه بسیار صحبت هایی از آن را می شنویم . و در اطرافمان افراد چاقی وجود دارند که بسیار از وزن زیاد خود رنج می برند و به دنبال راه حلی ساده و کاربردی برای خلاص شدن از چاقی هستند . ما هم در این مقاله برآن شدیم که مطالبی را گردآوری کنیم تا شما عزیزان بتوانید با انجام چند روش ساده به لاغری دست پیدا کنید . پس با ما در این مقاله از سایت سلامت آکاایران همراه باشید تا به 25 روش ساده لاغری اشاره کنیم.

لاغری سریع

ایراد بزرگ اغلب رژیم غذائی، سخت بودن آنهاست که غیر عملی شان می کند. با در پیش گرفتن راه های کوچک و عملی، سریعتر و بهتر به هدف نزدیک می شوید.

رژیم غذایی سالم

رژیم غذایی سالم، رژیمی است که به حفظ و بهبود سلامت عمومی بدن کمک می کند. رژیم غذایی سالم مواد مغذی لازم، مایعات کافی، آمینو اسید و اسیدهای چرب لازم، ویتامین ها و مواد معدنی کافی و همچنین کالری لازم را برای بدن فراهم آورد. رژیم غذایی سالم نیازهای اساسی بدن را بدون اینکه شما را دچار اضافه وزن و بیماری کند، برای شما فراهم می کند. همچنین رژیم غذایی سالم به همراه ورزش می تواند خطر ابتلا به بیماریهایی از جمله چاقی، بیماریهای قلبی، دیابت نوع 2، فشارخون بالا و سرطان را در شما کاهش دهد.

رژیم غذایی گیاهی

در این رژیم غذایی کلیه محصولات حیوانی از برنامه غذایی حذف و مواد و منابع گیاهی جایگزین آنها می شوند. سطح کلسترول پایین و فشار خون نرمال،عدم ابتلا به بیماری های قلبی /عروقی،چاقی و دیابت در نتیجه پیروی از دستورهای غذایی گیاهی برنامه ریزی شده می باشد

رژیم لاغری

این روش تغذیه برای سلامتی افراد چاق لازم و حیاتی است ولی می تواند برای افراد معمولی خطرناک باشد. اینکه چه کسی باید رژیم لاغری بگیرد را پزشک یا متخصص تغذیه مشخص می کند.

پس از مرگ چند دختر جوان مانکن بر اثر سوء تغذیه، اعتراض های اجتماعی ، به خصوص از جانب فعالان حوزهٔ زنان، به وضعیت زندگی این افراد و تأثیر نامطلوب آنها بر جامعه شدت گرفته است و کمپین ضدلاغری تشکیل شده است. در برخی از کشورهای اروپایی نیز قوانینی تصویب شده است تا مانکن ها مجبور به داشتن مدرک پزشکی باشند.

به نقل از آکاایران : الان وقت آن رسیده که به خود بیائید و چنان چه تصمیم دارید لاغر شوید، فکری اساسی کنید. به نظر می آید دنبال کردن رژیم غذائی منظم و ورزش های روزانه کار ساده ای نیست و تنها به چند روز اول برنامه رژیم اختصاص دارد. در ضمن شروع یک رژیم غذائی مناسب کار راحتی نیست و پشت کار و انگیزه بسیار می خواهد.

 اما بهترین راه برای شروع این رژیم های سخت چیست؟ مطمئن ترین راه برای رسیدن به نتیجه ای مطلوب این است که رژیم خود را با تغییرات کوچکی در برنام غذائی تان شروع کنید و یک دفعه سراغ رژیم های سخت و طاقت فرسا نروید. مثلاً می توانید برای شروع به جای استفاده از شیر پرچرب از شیر کم چرب استفاده کنید همین اقدام ساده تحول بزرگی در برنامه غذائی شما به وجود می آورد. تغییرات کوچک بسیاری وجود دارد که منجر به کاهش وزن چشم گیری می شود.

این جا ۲۵ شیوه ساده برای شما گفته شده است: شما می توانید ۵ تا از راحت ترین و مناسب ترین آن ها را برای شروع انتخاب کنید و پس از پایان هفته اول ۵ تای دیگر را به آن اضافه کنید و همین طور پیش بروید. همه رژیم ها در مورد تمام افراد کارساز نیستند! پس این شما هستید که باید ببینید کدام یک از این شیوه ها برای شما مناسب است!

لاغری سریع,لاغری سریع شکم,لاغری سریع با ورزش

روش های لاغری

 
● برنامه رژیم غذائی
1) معمولاً بهترین چیزها در ابعاد و بسته بندی های کوچک عرضه می شوند. این جا به ترفندی ساده اشاره می کنیم: شما می توانید غذاهای پرکالری مانند پنیر و شکلات را به ابعاد کوچک تر تقسیم کنید. مطمئناً هنگام مصرف که به سراغ آنها می روید کمتر می خورید چرا که در این موقع تعداد مطرح است.

2) خوردن سس و خامه را به طور کامل کنار نگذارید. اگر از خوردن انواع سس ها و خامه لذت می برید آن را به طور کامل از برنامه غذائی تان حذف نکنید. تنها به جای استفاده از نوع پرچرب آن ها سراغ محصولات کم چرب بروید.

3) خود را به نوشیدن آب عادت دهید. به جای خوردن تنقلات پرچرب و پرکالری بین وعده های اصلی غذا به سراغ نوشیدن آب بروید. نوشیدن آب نه تنها به سلامتی بدن کمک می کند بلکه برای لاغری دور کمر نیز مؤثر است. پس نوشیدن آب را فراموش نکنید.

4) از خوردن سوپ های پرچرب خودداری کنید. پس از آماده شدن سوپ آن را در یخچال بگذاردی تا خنک شود در این حالت چربی موجود روی سوپ جمع می شود و شما می توانید چربی آن را با قاشق گرفته و کنار بگذارید.

5) مراقب خوردنتان در رستوران ها باشید! در رستوران هائی که می دانید غذاهای آن پرحجم است بهتر است به گارسن بگوئید قبل از آوردن غذای شما، نیمی از آن را در ظرف یک بار مصرف بگذارد تا آن را برای وعده دیگری مصرف کنید. در این صورت شما می توانید حجم غذای مصرفی تان را کنترل کنید.

 

لاغری سریع,لاغری سریع شکم,لاغری سریع با ورزش

روش های لاغری

 
6) به هوس هایتان بهاء دهید! چنان چه هوس خوردن چیزی شیرین می کنید از خوردن آن هراس نداشته باشید بلکه آن را با میل و رغبت بخورید. البته بهتر است سراغ خوردنی های سالم تر مثلاً میوه بروید.

7) رژیم سبزیجات و میوه را کم کم شروع کنید! اگر قبلاً سبزیجات و میوه در برنامه غذائی تان چندان جائی نداشته پس بهتر است مصرف آن را در مقادیر کم آغاز کنید.آنها را جایگزین غذاهای پرچرب کنید.

8) حواستان به خوردن غذاهای پرچرب باشد! به دنبال راه ساده ای برای تشخیص دادن غذاهای پرچرب هستید؟ پس قبل از مصرف خوردنی ها به میزان کالری و فیبر موجود در آن توجه کنید.

9) هنگام خوردن مشغول انجام کارهای دیگر نشوید و تمام حواستان را معطوف خوردن کنید! چنان چه هنگام غذا خوردن مشغول خواندن کتاب یا نگاه کردن به تلویزیون شوید متوجه میزان غذائی که خوردید نمی شوید. در ضمن لذت کافی از غذا خوردن نمی برید. از این به بعد هر وقت می خواهید غذا بخورید صرفاً غذا بخورید و انجام کار دیگری را با آن همراه نکنید. غذایتان را آرام و با نهایت لذت بخورید. لقمه های خود را کامل بجوید. در صورتی که غذایتان را با آرامش بیشتری بخورید تا ناخودآگاه حجم غذایتان کاهش می یابد.

10) خوردنی و غذاهای جدید را امتحان کنید! تنوع خوردنی ها و غذاهایتان را بیشتر کنید. شاید این تنوع تأثیر به سزائی در رژیم غذائی تان بگذارد.

11) در هر وعده غذائی سعی کنید اندکی از غذایتان را در ظرف بگذارید. ببینید هنوز تمایلی به خوردن آن دارید یا نه!
12) مطمئن شوید حجم غذایتان چقدر است. از میزان کالری و فیبر موجود در غذاهائی که مصرف می کنید مطمئن شوید. در این صورت می توانید هنگام زیاده روی کردن در خوردن به خود هشدار دهید!

13) جایگزین سالم تری برای غذاها پیدا کنید. برای مثال به جای استفاده از شیر پرچرب، از شیر کم چرب استفاده کنید و به جای خوردن نان های معمولی از نان سبوس دار استفاده کنید.

14) سعی کنید به جای خوردن غذاهای بیرون خودتان غذایتان را آماده کرده و سرکار ببرید. آماده کردن غذا می تواند به شما کمک کند تا به حجم غذایتان نیز واقف شوید، علاوه بر آن مسلماً خوردن غذای خانگی سالم تر از غذاهای پرچرب بیرون است.

15) از خوردن دسر هراس نداشته باشید. لزوماً برای دنبال کردن رژیم غذائی نباید بسیاری از مواد غذائی و خوردنی ها را از برنامه غذائی حدف کنید بلکه بهتر است به میزان درست و به اندازه کافی از هر ماده غذائی مصرف کنید.
16) آن چه را که نیاز دارید بخواهید. به اطرافیانتان گوشزد کنید که شما تحت رژیم غذائی هستید، پس شما را وادار به خوردن نکنند. سعی کنید آنچه را که فکر می کنید در لاغری شما مؤثر است مصرف کنید.

 

لاغری سریع,لاغری سریع شکم,لاغری سریع با ورزش

روش های ساده لاغری


● برنامه های تناسب اندام
17)تکنیک های نرمش و استفاده از تریدمیل را تغییر دهید. هنگامی که روی تردمیل راه می روید، دسته های آن را با فشار نگه ندارید. آن ها را تنها برای حفظ تعادل نگه دارید و به آنها تکیه نکنید.

18) برنامه ورزشی تان را با برنامه ورزشی اعضاء خانواده هماهنگ کنید. شما ورزش کردن را به منظور کاهش وزن تان انجام می دهید در حالی که فرزندانتان این کار را برای تفریح و حفظ سلامتی شان انجام می دهند.

19) پیاده روی تان را بیشتر کنید. چنان چه پیاده روی روزانه تان امری عادی شده است، بهتر است میزان پیاده روی و سرعت آن را تغییر دهید.

20) تا حد امکان استفاده از ماشین را کنار بگذارید و سعی کنید بیشتر پیاده کارهایتان را انجام دهید. در صورت نیاز اگر از ماشین استفاده می کنید تا جائی که ممکن است آن را دورتر از مقصدتان پارک کنید و پیاده به مقصد بروید.

21) ۱۰۰ قدم بیشتر راه بروید. حتی اگر اندکی برنامه نرمش روزانه تان را افزایش دهید به کاهش وزن تان کمک بسیار می کند. مثلاً امروز به جای استفاده از آسانسور و پله برقی از پله ها استفاده کنید.

22) کمتر از دیگران کمک بگیرید. برای نظافت منزل شخصاً اقدام کنید و ماشین تان را خودتان بشوئید. برای خرید به سوپر محل زنگ نزنید و خودتان پای پیاده به خرید بروید.

● برنامه زندگی
23) بعد از هر وعده غذائی حتماً مسواک بزنید چرا که این عمل چراغ هشداری است برای شما که خوردن تان را متوق کنید.
24) کمدتان را زود به زود مرتب کنید و از شر لباس هائی که به شما نمی آید خلاص شوید. بهتر است لباس های سایز بزرگ تان را هم کنار بگذارید. لباس هائی را که سایز کوچک تری دارند جلوی دید بگذارید تا انگیزه بیشتری برای لاغری پیدا کنید.
25) کاهش وزن تان را یادداشت کنید. ممکن است این کار در عمل سخت به نظر برسد. اما هر بار که متوجه می شوید چقدر لاغر شده اید انگیزه تان برای ادمه برنامه رژیم و کاهش وزن بیشتر می شود.

 


منبع : مجله زندگی ایده آل

کاهش وزن سریع با رژیم های لاغری نامتعادل(2)

کاهش وزن سریع با رژیم های لاغری نامتعادل(2)

زمان مطالعه : 1 دقیقه
از جمله برنامه های غذایی به کار برده شده جهت کاهش سریع وزن, روش دکتراتکینز(Atkinse) می باشد که به علت عدم احساس گرسنگی و کاهش سریع وزن بدن, بسیار مورد توجه و استقبال افراد عجول و کم حوصله بوده و بدو
کاهش وزن سریع با رژیم های لاغری نا متعادل(1)

کاهش وزن سریع با رژیم های لاغری نا متعادل(1)

زمان مطالعه : 1 دقیقه
رژیم های غذایی غنی از پروتئین متداول که نامناسب و نامتعادل می باشند, شامل موارد زیر است : الف: رژیمBanting در این برنامه ی غذایی, مصرف آب و مایعات محدود شده و روزانه یک کیلو گوشت کم چربی و لخم و صد
۲۵ روش ساده برای لاغری سریع !

۲۵ روش ساده برای لاغری سریع !

زمان مطالعه : 1 دقیقه
 لاغری سریع ایراد بزرگ اغلب رژیم غذائی، سخت بودن آنهاست که غیر عملی شان می کند با در پیش گرفتن راه های کوچک و عملی، سریعتر و بهتر به هدف نزدیک م
8 نسخه لاغری سریع و راحت با لیمو

8 نسخه لاغری سریع و راحت با لیمو

زمان مطالعه : 1 دقیقه
لاغری با لیمو و طرز تهیه نوشیدنی چربی سوز با لیمو و خیار و کاهش وزن راحت در خانه و چطور زود لاغر شویم و تناسب اندام با تغذیه و روش های مفید در نمناک.
رژیم لاغری | رژیم غذایی برای کاهش وزن سریع قبل عروسی

رژیم لاغری | رژیم غذایی برای کاهش وزن سریع قبل عروسی

زمان مطالعه : 1 دقیقه
رژیم لاغری و برنامه غذایی کاهش وزن سریع عروس و داماد و توصیه های موثر در کم کردن سایز قبل از عروسی و برنامه اصولی لاغرشدن زن و مرد و سوزاندن کالری و چربی اضافی درنمناک.
رژیم “لاغری سریع” و باورنکردنی

رژیم “لاغری سریع” و باورنکردنی

زمان مطالعه : 1 دقیقه
لاغری سریع و رژیم لاغری سریع و رژیم لاغری موثر و رژیم لاغری عجیب و رژیم لاغری موفق را در سایت نمناک بخوانید.
با رژیم لاغری کانادایی سریع لاغر می شوید ولی...

با رژیم لاغری کانادایی سریع لاغر می شوید ولی...

زمان مطالعه : 1 دقیقه
رژیم لاغری کانادایی و رژیم لاغری کانادایی ١٥ روزه و معایب و عوارض رژیم لاغری کانادایی و خطرات رژیم لاغری کانادایی برای لاغری سریع و برنامه غذایی رژیم لاغری کانادایی .
لاغری در 15 دقیقه , برای کاهش وزن سریع اینطور طناب بزن

لاغری در 15 دقیقه , برای کاهش وزن سریع اینطور طناب بزن

زمان مطالعه : 1 دقیقه
لاغری در 15 دقیقه و سریعترین روش کاهش وزن و فواید طناب زدن برای کم کردن وزن در خانه و بهترین راه خوش اندام شدن و سوزاندن کالری زیاد در نمناک.
لاغری سریع | روش لاغری سریع با نفس عمیق چگونه است؟

لاغری سریع | روش لاغری سریع با نفس عمیق چگونه است؟

زمان مطالعه : 1 دقیقه
لاغری سریع و لاغری سریع بدون ورزش و رژیم لاغری سریع و کاهش وزن اصولی و لاغری و سوزاندن چربی شکم و توصیه های مهم برای لاغری و کم شدن وزن بدن با روش نفس کشیدن در نمناک.
چربی سوزی سریع | مهم ترین رازهای چربی سوزی و لاغری سریع جاستین بیبر

چربی سوزی سریع | مهم ترین رازهای چربی سوزی و لاغری سریع جاستین بیبر

زمان مطالعه : 1 دقیقه
چربی سوزی سریع و چربی سوزی سریع شکم و رژیم لاغری بازیگران هالیوود و ورزش های کاهش وزن و چربی سوزی در نمناک ببینید.
لاغری سریع زنان چینی در 40 ثانیه + تصاویر

لاغری سریع زنان چینی در 40 ثانیه + تصاویر

زمان مطالعه : 1 دقیقه
لاغری و روش لاغری سریع و عجیب ترین روش لاغری و کاهش وزن و کاهش اشتها و کم کردن وزن به روش چینی ها را در نمناک ببینید.
رژیم لاغری 4 روزه برای کاهش سریع سایز کمر

رژیم لاغری 4 روزه برای کاهش سریع سایز کمر

زمان مطالعه : 1 دقیقه
رژیم لاغری و رژیم لاغری سریع و پهلو و رژیم لاغری برای تناسب اندام و رژیم لاغری طبیعی و کاهش سایز دور کمر را در نمناک ببینید.
رژیم لاغری سریع و چربی سوزی تضمینی با تخم مرغ

رژیم لاغری سریع و چربی سوزی تضمینی با تخم مرغ

زمان مطالعه : 1 دقیقه
رژیم لاغری سریع و چربی سوزی سریع شکم و چربی سوزی پهلوها و کاهش وزن دو هفته ای و کاهش وزن با طب سنتی و رژیم لاغری با تاثیر زیاد در نمناک.
رژیم غذایی کربوهیدرات بهترین راه لاغری سریع

رژیم غذایی کربوهیدرات بهترین راه لاغری سریع

زمان مطالعه : 1 دقیقه
رژیم غذایی و رژیم غذایی کربوهیدرات بهترین راه لاغری سریع و از رژیم غذایی کربوهیدرات کم چه می دانید و بهترین رژیم های غذایی کم کربوهیدرات و بهترین رژیم غذایی کدام است
لاغری سریع با خوردن سیب

لاغری سریع با خوردن سیب

زمان مطالعه : 1 دقیقه
سیب و لاغری سریع با خوردن سیب و آیا خوردن یک سیب در روز به کاهش وزن کمک می کند و با مصرف روزانه سیب لاغر شوید و رژیم لاغری با سیب درختی و تاثیر سیب در کاهش وزن در نمناک.
صفحه 1 از 2
منبع : بخش سلامت آکاایران
برچسب :