سلامتبیماری و بهداشتکاشت مو و مراقبت های بعد از آن

کاشت مو یک متد نوین و روشی دائمی است که درصد موفقیت بالایی را به همراه دارد. در حال حاضر این شیوه در بیشتر مراکز زیبایی با روش های غیر تهاجمی انجام می شود. کلینیک تخصصی پوست و مو رز با ارائه خدمات متنوعی همچون کاشت مو، کاشت ابرو و تزریق چربی مراجعه کنندگان را از مشاوره های حرفه ای مراقبت های بعد از عمل های زیبایی نیز بهره مند خواهد ساخت.

همخوانی و تطابق مو ها با یکدیگر در کاشت مو

در کاشت مو با شیوه های جدید، مو ها از لحاظ بافت، رنگ، ماهیت و تراکم با هم کاملا یکسان می باشند. در حقیقت این یکی از مزایای ویژه کاشت مو با متد های جدید و غیرتهاجمی است که با استفاده از مو های طبیعی خود فرد جذابیت منحصربفردی به چهره او خواهد بخشید.

پس از اتمام فرآیند کاشت و پیوند موی طبیعی و گذراندن فاز ریزش موقت، مو ها به روال عادی خود رشد می کنند. رنگ آن ها کاملا شبیه به رنگ مو های اصلی خود فرد است چرا که از بانک موی خود او استفاده شده است. برای اینکه ناحیه کاشت مو کاملا پر شود به مدت زمانی قریب 8 الی 10 ماه زمان نیاز است.

حذف روش های تقویت کننده مو با کاشت مو به روش غیرتهاجمی

هنگامی که برای کاشت مو از روش های غیرتهاجمی استفاده می شود، دیگر نیازی نیست که فرد از لوسیون ها، مواد نگهدارنده و یا تزریق مواد شیمیایی برای تقویت مو های خود استفاده کند. مو های کاشت شده دقیقا همانند مو های طبیعی دیگر در سر رشد خواهند کرد و در نتیجه برای حفظ تراکم مو ها هیچ اجباری به استفاده از روش های اضافی دیگر نخواهد بود.

علت ریزش ابرو ها و بهره مندی از تکنیک کاشت ابرو طبیعی

ریزش ابرو ها هم در زنان اتفاق می افتد و هم در مردان مشاهده می شود. این عارضه می توانند به دلایل مختلفی از جمله: وسواس داشتن نسبت به ابرو ها، برهم خوردن تعادل هورمونی بدن، آرایش زیاد با استفاده از مواد شیمیایی نامرغوب، پیری و ... اتفاق افتد.

ریزش ابرو ها گاه با سرعت کم و گاهی یکدفعه ای رخ می دهد. بهره مندی از روش هایی موقتی مانند استفاده از مداد ابرو، هاشور ابرو و تاتو چهره را بیشتر مصنوعی می کند و فقط کاشت ابرو طبیعی جذابیت اولیه و طبیعی چهره را به همراه دارد.

کاندیدای ایده آل کاشت ابرو طبیعی

  • افرادی که به طور ارثی دارای ابرو هایی کم حجم می باشند.
  • افرادی که تحت شیمی درمانی قرار گرفته اند و ابرو های آن ها دچار ریزش شده است.
  • بیماران مبتلا به تیروئید که به علت اختلال عملکرد این غده در بدن با ریزش ابرو مواجه شده اند.
  • افرادی که ابرو های آن ها به دلیل حادثه آسیب دیده و با مواد آرایشی نقص آن ها را پنهان می کنند.

 

تزریق چربی در صورت

تزریق چربی در صورت به طرز شگفت آوری می تواند فرتوت شدن صورت را به طور کامل پوشش دهد. نقص های موجود در صورت از جمله: خط لبخند، خط اخم، خط ماریونیت، حفره ها و نقاط خالی صورت که بیشتر به واسطه افزایش سن در افراد به وجود می آید با تزریق چربی محو و پوشانده خواهند شد.

در اکثر موارد کاندید های تزریق چربی در صورت افراد بالای چهل سال می باشند که قصد دارند با بهره مندی از این شیوه ها به جوانسازی و زیبایی چهره خود کمک کنند. حجیم سازی لب ها و گونه ها نیز در میان افراد جوان تر دارای طرفداران بیشتری است که سبب پر شدن بافت های این نواحی خواهد شد.

 

 

دریافت خدمات زیبایی در کلینیک تخصصی پوست و مو رز

در کلینیک تخصصی پوست و مو رز فرآیند کاشت مو با استفاده از جدیدترین متد ها که عارضه ای را برای بیمار به همراه ندارند، انجام خواهد شد. در واقع به این دلیل که از هیچ ماده شیمیایی و دارویی در کاشت مو ها استفاده نمی شود، در نتیجه آسیبی نیز به مو ها وارد نخواهد شد و این امر سبب افزایش سطح رضایت بیماران شده است. خدمات زیبایی که توسط این مرکز زیبایی در اختیار علاقه مندان قرار می گیرد نتایجی منحصربفرد را به همراه دارد و از بسیاری از عوارضی که روش های تهاجمی به بافت های بدن وارد می کنند جلوگیری خواهد کرد.

تبلیغات