گیاهی برای نابودی سلول های سرطانی
سلول های سرطانی, گیاه آرتمیسینین, آرتمیسینین, گیاهی برای نابودی سلول های سرطانی, درمان سرطان, درمان سرطان سینه,خواص گیاه آرتمیسینین,آرتمیسینین و درمان سرطان

آکاایران: گیاهی برای نابودی سلول های سرطانی

<>

آکاایران: گیاهی برای نابودی سلول های سرطانی

این گیاه تنها در مت زمان ۱۶ ساعت سلول های سرطانی را نابود می کند!
مردم چین گیاهی به نام آرتمیسینین را پیدا کرده اند که با سرطان سینه مبارزه می کند و موجب از بین رفتن حدود ۹۸% از سلول های سرطانی می شود.
تحقیقاتی که بر روی این گیاه انجام شده است نشان می دهد هنگامی که فرد این گیاه را مصرف می کند، سلول های سرطانی تا حدود ۲۸% کاهش می یابند و هنگامی که عصاره این گیاه با آهن ترکیب می شود می تواند سلول های سرطانی را به طور کامل از بین ببرد.
آنچه مورد اهمیت است آن است که گیاه آرتمیسینین برای سلول های طبیعی و سالم بدن بی ضرر می باشد.

<>
آرتمیسینین گیاهی برای نابودی سلول های سرطانی

علاوه بر یافته های جدید، در طب چینی این گیاه هزاران سال پیش در درمان مالاریا نیز استفاده شده و موثر بوده است. هنگامی که فرد این گیاه را مصرف می کند، انگل مالاریا در اثر آهن فراوان موجود در این گیاه از بین خواهد رفت.
بنا به گفته آزمایشگاه تحقیقات سرطان در کالیفرنیا؛ هنگامی که گیاه آرتمیسینین همراه با آهن مصرف می شود، موجب کنترل رشد سلول های سرطانی و متوقف شدن سرطان سینه می گردد.
تاکنون هزینه تولید عصاره این گیاه بسیار بالا بوده است، اما از آنجایی که گیاه آرتمیسینین به صورت گسترده موجود می باشد، انتظار می رود که بزودی این عصاره با هزینه مناسبی تولید و عرضه شود.

<>
گیاهی برای نابودی سلول های سرطانی

[ همچنین مطالعات آزمایشگاهی نشان می دهد آرتمیسینین ممکن است در مقابله با سلول های تومور روده، ریه و پانکراس موثر باشد. نتایج یک مطالعه دیگر نیز نشان داده اضافه کردن ترکیب آرتمیسینین به رژیم شیمی درمانی می تواند پیشرفت سرطان را بدون عوارض جانبی کاهش دهد. کارشناسان بر این باورند که ترکیب آرتمیسینین مطمئن و کم هزینه است و به نظر نمی آید همچون دیگر شیوه های درمانی مورد استفاده برای سرطان تاثیرات منفی داشته باشد هرچند لازم است مطالعات بیشتری در این زمینه انجام شود.
به گزارش ایسنا، بررسی های دیگری نشان می دهد آرتمیسینین دارای خاصیت ضد قارچی و ضد ویروسی است که می توان آن را برای مقابله با بیماری هایی مثل آنفولانزا، هپاتیت B و C و برخی عفونت های ویروسی به کار برد. این گیاه برای درمان و کاهش علائم مشکلاتی مانند سوء هاضمه، هموروئید (بواسیر)، یبوست، اسهال و دردهای مفصلی نیز مفید است.]

پورتال رنگی – گیاهی برای نابودی سلول های سرطانی
مطلب ویژه تاروت رنگی – مترجم: الهه تدین

.

منبع :

منبع : بخش سلامت آکاایران
برچسب :